שיטות להרחקת יונים

 שזה מגיע לשיטות להרחקת יונים, יש לא מעט דברים מתקדמים מאוד וחלקם מסורתיים, מה שאומר שאם תרצו לבצע הרחקת יונים חשמלית אתם תמצאו לא מעט מכשרים שיעזרו לכם לבצע זאת.

הרכבת המכשירים החשמליים לא תמיד קלה ופשוטה, לכן, רגע אחד לפני שאתם רוכשים מכשירים להרחקת יונים חשוב מאוד לבדוק האם אתם יכולים להתמודד עם הרכבת המכשיר בצורה נכונה ויעילה, כזאת שתהפוך את המכשיר להיות יעיל כמו שהוא נועד להיות.

פס דריכה

פס דריכה הוא בעצם קו של מוליך חשמל שברגע שהיונה נוחתת עליו הוא מעביר לה זרם חשמלי קטן שיוצר לה מצב לא נעים ומיד היא לא יכולה לנחות עליו ועוזבת את המקום.

פס הדרכיה צריך להיות מודבק על שפת אדן החלון שלכם, מה שאומר שאם מדובר על הרחקת יונים מהגג אתם תמצאו את עצמכם נמצאים במצב שבו אתם צריכים לבצע עבודת גובה מסוכנת במיוחד שאתם לא מכירים כיצד לעשות עבודות כאלו, לכן במקרים כאלו צריכים להזמין איש מקצוע מוסמך ומורשה לעבודות גובה.

יחד עם זאת, את פס הדריכה צריך לחבר או לחשמל או לסוללות, הסוללות האלו גם צריכיות מוחלפות, אך יחד עם זאת בנוסף אם לחבר סוללות אז לדאוג שתהיה לכם מערכת חשמל קרובה שאליה תוכלו לחבר את פס הדריכה.

הרחקת יונים אולטראסונית

ישנם מכשירים אולטראסוניים, אלו מכשירים אלקטרונים להרחקת יונים שיוצרים גלי קול אולטראסוניים שיוצרים סביבה לא נעימה עבור היונים והן כלל לא מתקרבות לשטח שלכם.

גם כאן נדרש חיבור לחשמל והצבה נכונה ומדויקית של המכשיר בכדי לתת לו לפעול תוך יצירת האפקט הטוב והיעיל ביותר.

זה מצריך קידוח וחיבור יציב וחזק של המכשיר למקום שבו תנאי מזג אוויר קיצוניים לא יוכלו לפגוע בו, כלומר אם  תהיה רוח חזקה שהוא לא יתנתק מהמקום, בנוסף החיבור לחשמל צריך להיות מוגן למים ולחות.

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

דגשים לבחירת מלכודת חתולים נכונה

מדבירים נגד קורונה

איך להכין מלכודת זבובים